Preskocit navigáciu



VYHLADÁVANIE

Kalendár udalostí

Predchádzajúci mesiac Nasledujúci mesiac
Jún 2018
Po Ut St Št Pi So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Náčelník štábu práporu logistiky


mjr. Ing. Stanislav ANDREJKO

Náčelník štábu práporu logistiky  mjr.  Ing. Stanislav ANDREJKO
narodený: 31. januára 1977 v Michalovciach
Školy / kurzy:
od 4.9.1995 do 6.7.2000 – Vojenská akadémia Liptovský Mikuláš
2000 dôstojnícky kurz – vojenský program
2006STANAG 2 – SLP 1 – anglický jazyk (DJP Trenčín L, S, R, W: 1, 1+, 2, 1+)
2007 – Odborný kurz ACO Combat Readiness Evalution/CREVAL/Course for Land Forces
2008– Kurz NATO – operácie na podporu mieru
2014 – Kurz plánovací a rozhodovací proces na taktickej úrovni velenia a riadenia                
2014 – Základný veliteľsko-štábny kurz – CV AOS Liptovský Mikuláš
Priebeh kariéry:
od 8.7.2000 - 30.9.2001 starší učiteľ učebnej skupiny - Školiaceho a výcvikového strediska pozemného vojska VePS ASR
1.10.2001 - 31.5.2002 starší dôstojník pešieho práporu 4. mobilizačnej základne Veliteľstva domobrany VePS ASR
1.6.2002 – 30.6.2003 dôstojník skupiny MTV odd. riad. výc. Výcvikovej základne MTV, prieskumu a domobrany  /Veliteľstva výcviku / Síl výcviku a podpory OS SR 
1.7.2003 - 31.5.2004 st. dôstojník skupiny prípravy vodičov odd. riadenia výcviku Výcvikovej základne MTV, prieskumu a domobrany Veliteľstva výcviku Síl výcviku a podpory OS SR
1.6.2004 – 30.6.2009 st. operačný dôstojník operačného odboru pre plánovanie a riadenie Veliteľstva síl výcviku a podpory OS SR
1.7.2009 – 30.11.2009 vedúci starší dôstojník Oddelenie plánovania operácii/ odbor pre operácie/Štáb/ Veliteľstvo síl výcviku a podpory OS SR
1.12.2009 - 10.6.2010  vedúci st. dôstojník Operačného výcvikového tímu OMLT - ISAF Afganistan
11.6.2010 – 25.11.2012 vedúci starší dôstojník Oddelenie plánovania operácii/ odbor pre operácie/Štáb/ Veliteľstvo síl výcviku a podpory OS SR
26.11.2012  – 23.9.2013  veliteľ pozorovacieho tímu 3 LOT C - EUFOR  ALTHEA BaH
24.9.2013 - 31.10.2013   vedúci starší dôstojník Oddelenie plánovania operácii/ odbor pre operácie/Štáb/ Veliteľstvo síl výcviku a podpory OS SR
1.11.2013 -18.5.2017 náčelník Skupiny výcviku, Odboru plánovania a riadenia operácií/ Vebbz
1.12.2014 – 30.10.2015 náčelník Oddelenia bojovej podpory / Vebbz
19.5.2017 – 3.12.2017 vedúci starší dôstojník – špecialista Veliteľstvo vojenskej operácie RS Afganistan
4.12.2017-30.4.2018 náčelník oddelenia Riadenia operácií,  odbor plánovania a riadenia operácií/ Vebbz
od 1.5.2018 – náčelník štábu práporu logistiky (VÚ 2206 Topoľčany)
 
je ženatý, 2 deti
záľuby: jazda na motorke, beh, záhrada   

Skočiť na menu




Share